zamknij

Oferta

W  VILLA RENARD  kompleksowo zorganizujemy Ci:

Nasza oferta skierowana jest również dla firm:

Zapraszamy na Bal Karnawałowy, Ostatki, Sylwestra.

W cenie MENU zapewniamy:

Oferujemy dodatkowo:

Jednocześnie otwarci jesteśmy na Państwa propozycje dotyczące MENU, jak i dodatkowych atrakcji.

Chrzciny

Pierwsza ważna uroczystość w życiu dziecka i często pierwszy raz, kiedy cała rodzina i przyjaciele poznają Wasze Maleństwo. Ten wyjątkowy dzień pozostaje na długo w Waszej pamięci, więc wymaga odpowiedniej oprawy.

Komunie

Dzień Pierwszej Komunii Świętej to duże przeżycie dla dziecka i rodziców. Abyście mogli skupić się na duchowym przeżywaniu tego święta, powierzcie organizację przyjęcia w ręce fachowców. Ten wyjątkowy dzień pozostaje na długo w pamięci Waszego dziecka, więc wymaga odpowiedniej oprawy, a wyśmienite potrawy cieszyć będą podniebienia wszystkich gości.

 

Uroczystości komunijne odbywają się na naszych dwóch salach, przy czym MENU ustalane jest dla każdej z grup indywidualnie.

Wesele

Wesele w VILLA RENARD pod Radomiem to... biała suknia, roztańczeni Goście, kulinarne doznania, niepowtarzalny klimat i... ta jedyna noc poślubna.

 

Przyjęcie weselne w naszym obiekcie to również wspomnienia, do których z przyjemnością i wzruszeniem sięga się pamięcią. Wspaniałe, klimatyzowane  wnętrza wzbogacone subtelną dekoracją weselną zachwycą wszystkich Gości, a umiejętności kulinarne naszego Szefa Kuchni oraz profesjonalna obsługa kelnerska pozwolą Państwu oddać się szaleńczej zabawie i poczuć naprawdę wyjątkowo.

 

Nasza propozycja zawiera bogaty wybór menu, ale otwarci jesteśmy dla Waszych indywidualnych kulinarnych propozycji  jak i dla innych atrakcji towarzyszących.

Wystrój wnętrz i wykwintny smak serwowanych potraw sprawiają, że goście czują się jak na prawdziwej uczcie weselnej - sytej, wesołej i bogatej.

 

Najważniejszym celem jest zadowolenie wszystkich Gości, na co składa się dbałość o szczegóły, rzetelność i elegancja.

 

Oferujemy również pomoc przy wyborze oprawy muzycznej oraz transportu.